Otázky a odpovědi

je hodně častých otázek a odpovědi se mohou hodit ...

V kolik je CHECK IN - Kdy mohu přijet a jak dostanu klíče ?

Příjezd do apartmánů je od 16:00 hodin do 20:00 hodin, ale může se stát, že je apartmán již připravený dříve. Nemáme recepci, proto se o Vás postará správce apartmánů Relax, který na místo přijede. Kontaktujte cca. 30 minut před příjezdem Mariana na telefonu : 792317428, postará se o Vás osobně, předá Vám klíče a pomůže Vám zaparkovat.

V kolik je CHECK OUT - Kdy mám odjet ?

V den odjezdu je nutné apartmán opustit do 10:00 hodin. Pokud se s Vámi správce apartmánů Relax nedohodne jinak, potřebujeme tento čas dodržet kvůli servisu. 

Mám k dispozici parkování ?

Ke každému Relax apartmánu je k dispozici vyhrazené a označené parkovací místo v areálu. Parkovací místo je v ceně pobytu. Pokud potřebujete na pobyt více parkovacích míst, dohodněte se se správcem Relax apartmánů. 

Mám k dispozici kolárnu nebo lyžárnu ?

Každý Relax Apartmán má k dispozici vlastní, prostorný a uzamykatelný sklep 3 m2. Apartmán C-307 má dokonce i vlastní sušák na boty a držáky na lyže. 

Mám na Apartmánu povlečení a ručníky ?

Ano, součástí přípravy je prostěradlo, hygienický povlak matrace, povlečení, ručníky, osušky a podložka do koupelny. Vše máte na apartmánu. Veškeré apartmány servisujeme hotelových způsobem a jsou připravené k okamžitému ubytování. 

Je v Relaxu k dispozici snídaně ?

Od 01.07.2023 máte ke každému pobytu v Relaxu snídani na pokoj jako bonus. Nejsme šílení, ale víme, že Vám to udělá radost a rádi se k nám opět vrátíte. Přeci jen se snažíme, abychom Vám pobyt zpříjemnili a vůně čerstvého pečiva po ránu je skutečně lepší, než kousat včerejší rohlíky.  Více o snídaních naleznete ZDE 

Jak je to s platbou městského poplatku ?

Městský poplatek 30,- Kč / dospělou osobu a noc není v ceně pobytu. Poplatek se platí správci apartmánů při příjezdu v hotovosti nebo kartou na základě potvrzení pobytu. 

časté odpovědi na časté otázky


Odpovědi na otázky našich hostů

Zase prší, co mám dělat ?

Ano, tuto otázku máme od zákazníku často. Záleží na tom, jak jste pozitivně naladěni :-) Zamilovaným to je jedno, prudičům se nezavděčíme a ostatním rádi dáme několik tipů

  1. Skočte si k Vietnamcům pro deštník, nebo pro pláštěnku :-)
  2. Najděte si dobrou restauraci a tam to přečkejte. Seznam tipů vám rádi dáme
  3. Rezervujte si sauny v Grottě a naplánujte si masáž na pokoj, bude vám lépe
  4. Běžte na pokoj, kupte si víno, postarejte se o partnera a přečkejte to u televize
  5. Utečte ven na jakoukoliv výpravu nebo výlet, tělo to vydrží  TIPY ZDE,
  6. Zavolejte svému Relax Guru a jistě Vám dá další doporučení