Masáž na pokoj - Relaxační anticelulitídní masáž s medem

25.02.2023

Asi už víte, že se med hodí nejen do čaje a na pečení, ale i při péči o pokožku. Existuje mnoho pleťových krémů s příměsí medu a velmi známé jsou i medové masky jak na pleť, tak na vlasy. Tak trochu stranou ale stojí medové masáže, jejichž účinky jsou přitom naprosto ohromující.

Při jakékoli masáži se pokožka prohřeje, svaly se uvolní a bolest té či oné partie ustupuje. Stačí narazit na šikovného maséra a už po první půlhodině se cítíme jak vyměnění. To samé platí o medové masáži, s tím rozdílem, že pozitivních účinků je zde daleko více. A to i v oblastech, kde bychom to nečekali.

zdroj: pleva.cz

Anticelulitídní masáž je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proti celulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh a astimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Při anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáže je doporučeno doplnit masáž o zábaly. Zábaly působí proti celulitidě, vyhlazují strie, drobné žilky a vypínají kůži. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat sérii několika procedur na počátku, a poté pravidelné opakování. 

zdroj: 4elementsmasaze.cz


masáž probíhá výhradně ve vybraném apartmánu

Chcete masáž ? Napište nám