Saunový svět GROTTA

Saunový svět GROTTA je relaxační prostor přímo v suterénu budovy C a přístup do něj mají pouze hosté vybraných privátních bytů na adrese Harrachov 569. Naleznete zde stylovou recepci, suchou finskou saunu nahřátou na 90 stupňů a solnou suchou saunu o teplotě 60 stupňů. Součástí je též turecký parní HAMMAM se zážitkovými sprchami a párou nahřátou na 50 stupňů. Odpočinout si můžete i na lehátku v solném Thepidariu.

V ceně Relax pobytu máte využití saunového světa 90 minut každý den až do dne odjezdu. V den odjezdu již není možné sauny využít. Pro vstup do saunového světa GROTTA je potřeba udělat rezervaci v rezervačním systému. V prostoru saun máte k dispozici šatnu, sprchy i fén, takže se není potřeba převlékat na pokojích. Pokud chcete půjčit župan, rádi Vám ho za mírný poplatek pronajmeme. Do relaxačního prostoru saun je povolen vstup pouze osobám starším 12 ti let !!!  Saunovací osušku a prostěradlo dostanete při vstupu do šaten.

Klikněte prosím na tlačítko níže a budete přesměrováni do rezervačního systému. Při rezervaci dbejte na to, abyste uvedli platný telefon a platný e-mail. Nezapomeňte při rezervaci napsat číslo apartmánu ve kterém bydlíte. Pokud není apartmán uveden, nemůže být rezervace potvrzena. Rezervace jsou správcem ověřovány, proto je nutné vyčkat na druhý e-mail s potvrzením rezervace.

Sauny je nutné rezervovat výhradně on-line a minimálně 2 hodiny předem !!!

rezervaci provedete v rezervačním systému: https://my-piknik-sro.reservio.com/