GROTTA Apartmány Harrachov 569

vyberte si svůj Apartmán se saunovým světem a snídaní

V Apartmánech GROTTA Harrachov 
se budete cítit skvěle

Komfortní apartmány

Smart TV, Kuchyň, Kvalitní WIFI

Saunový svět v ceně

Bezplatné využití lázní GROTTA  

Welcome balíček

Uvítací balíček při příjezdu 

Osobní asistent

Vždy máte k dispozici svého asistenta

Kvalitní příprava a čistota apartmánu

Vysoké hodnocení za čistotu

Ubytování v tichu a klidném prostředí 

Kousek od lesa i od centra Harrachova


Vyberte si svůj GROTTA Apartmán

C-102   C-201   C-208   C-303   C-305   C-307   C-308  


Každý náš GROTTA Apartmán na adrese Harrachov 569 je jedinečný. Nabízíme multimediální pokoje, Rodinné apartmány vybavené zařízením pro pobyt s dětmi, Apartmány pro aktivní dovolenou nebo i vyzdobené a připravené romantické Apartmány pro relaxační a zamilované pobyty párů .

Pakliže se ubytujete v našich GROTTA Apartmánech Harrachov 569, máte vstup 90 minut každý den pobytu do luxusních lázní GROTTA, kde najdete saunový svět, relaxační turecký HAMMAM i oddychové solné tepidarium a při zvuku pohodové hudby zažijete Relax i zasloužený oddech.


Pouze v GROTTA Apartmánech Harrachov 569 je Luxusní saunový svět zdarma ke každému pobytu !

zákaz vstupu dětí do 12-ti let 

Saunový svět GROTTA je relaxační prostor přímo v suterénu budovy C a přístup do něj mají pouze hosté vybraných privátních bytů na adrese Harrachov 569. Naleznete zde stylovou recepci, suchou finskou saunu nahřátou na 90 stupňů a solnou suchou saunu o teplotě 60 stupňů. Součástí je též turecký parní HAMMAM se zážitkovými sprchami a párou nahřátou na 50 stupňů. Odpočinout si můžete i na lehátku v solném Thepidariu.

V ceně Relax pobytu máte využití saunového světa 90 minut každý den až do dne odjezdu. V den odjezdu již není možné sauny využít. Pro vstup do saunového světa GROTTA je potřeba udělat rezervaci v rezervačním systému. V prostoru saun máte k dispozici šatnu, sprchy i fén, takže se není potřeba převlékat na pokojích. Pokud chcete půjčit župan, rádi Vám ho za mírný poplatek pronajmeme. Do relaxačního prostoru saun je povolen vstup pouze osobám starším 12 ti let !!!  Saunovací osušku a prostěradlo dostanete při vstupu do šaten.

Klikněte prosím na tlačítko níže a budete přesměrováni do rezervačního systému. Při rezervaci dbejte na to, abyste uvedli platný telefon a platný e-mail. Nezapomeňte při rezervaci napsat číslo apartmánu ve kterém bydlíte. Pokud není apartmán uveden, nemůže být rezervace potvrzena. Rezervace jsou správcem ověřovány, proto je nutné vyčkat na druhý e-mail s potvrzením rezervace.

Sauny je nutné rezervovat výhradně on-line a minimálně 2 hodiny předem !!!

rezervaci provedete v rezervačním systému: https://my-piknik-sro.reservio.com/


SNÍDANĚ DO POSTELE A OSOBNÍ SERVIS NA POKOJ


RELAX Apartmán C-201 je moderní a vzdušný apartmán 2+KK o velikosti 40 m2 se samostatnou ložnicí, bez balkonu a s výhledem do přírody. Apartmán je ideální pro skupiny, páry nebo rodiny s dětmi od 10-ti let. Součástí Apartmánu je manželská postel a samostatné lůžko v ložnici. V případě potřeby je možné využít i spaní na rozkládací pohovce v obýváku...

Přijeďte si odpočinout do slunného nadstandardně prostorného apartmánu 1KK v atraktivní lokalitě Anenského údolí v Harrachově. Ať už hledáte ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo si chcete užít odpočinku jen ve dvou, tento apartmán vám nabídne ideální ubytování. Apartmán nabízí ubytování až pro 4 osoby, plnohodnotnou kuchyň i s kávovarem Krups...


  Zarezervujte si Apartmán Harrachov 569 s kódem " RELAX10 " a získejte slevu 10%

  ▽  Po zadání datumu pobytu Vám systém nabídne volné Relax apartmány a můžete si pobyt ihned rezervovat on-line

  V kolik je CHECK IN - Kdy mohu přijet a jak dostanu klíče ?

  Příjezd do apartmánů je od 16:00 hodin do 20:00 hodin, ale může se stát, že je apartmán již připravený dříve. Nemáme recepci, proto se o Vás postará správce apartmánů Relax, který na místo přijede. Kontaktujte cca. 30 minut před příjezdem Mariana na telefonu : 792317428, postará se o Vás osobně, předá Vám klíče a pomůže Vám zaparkovat.

  V kolik je CHECK OUT - Kdy mám odjet ?

  V den odjezdu je nutné apartmán opustit do 10:00 hodin. Pokud se s Vámi správce apartmánů Relax nedohodne jinak, potřebujeme tento čas dodržet kvůli servisu. 

  Mám k dispozici parkování ?

  Ke každému Relax apartmánu je k dispozici vyhrazené a označené parkovací místo v areálu. Parkovací místo je v ceně pobytu. Pokud potřebujete na pobyt více parkovacích míst, dohodněte se se správcem Relax apartmánů. 

  Mám k dispozici kolárnu nebo lyžárnu ?

  Každý Relax Apartmán má k dispozici vlastní, prostorný a uzamykatelný sklep 3 m2. Apartmán C-307 má dokonce i vlastní sušák na boty a držáky na lyže. 

  Mám na Apartmánu povlečení a ručníky ?

  Ano, součástí přípravy je prostěradlo, hygienický povlak matrace, povlečení, ručníky, osušky a podložka do koupelny. Vše máte na apartmánu. Veškeré apartmány servisujeme hotelových způsobem a jsou připravené k okamžitému ubytování. 

  Je v Relaxu k dispozici snídaně ?

  Ano, snídaně máte v ceně pobytu jako bonus nebo si můžete zakoupit servis snídaní na místě. Suroviny máte u nás jako dárek a platíte pouze smluvní servis do přípravu a kompletaci snídaní. Veškeré Relax apartmány disponují navíc vlastní kuchyňkou.

  Jak je to s platbou městského poplatku ?

  Městský poplatek 30,- Kč / dospělou osobu a noc není v ceně pobytu. Poplatek se platí správci apartmánů při příjezdu v hotovosti nebo kartou na základě potvrzení pobytu. 


  Apartmány Harrachov 569 jsou unikátním projektem komfortních bytů, spojených s výhradním a výjimečným zážitkem z lázní Grotta, které můžete navštívit přímo v areálu. V apartmánech Relax 569 najdete skvělé ubytování podle svého vkusu, ať už jste milovníci aktivní dovolené nebo hledáte místo pro klidný odpočinek. Každý z apartmánů je jedinečný a máte tak možnost si vybrat ten, který nejlépe splňuje Vaše přání a potřeby. Vaše individuální potřeby jsou naší specialitou. Apartmány Harrachov 569 jsou vybrané a soukromé apartmány v bytovém komplexu, spojené s relaxací v krásném prostředí Anenského údolí v Harrachově.


  Služby a standardy Apartmánů Harrachov 569

  Vydejte se do Harrachova za pořádným odpočinkem. Kromě toho, že budete čerpat pozitivní energii z všudypřítomné zeleně a horského vzduchu, vzpruhou pro vás bude také pobyt v rozsáhlém saunovém světě Grotta Spa, které k Apartmánům Harrachov 569 náleží. Grotta Spa je unikátní komplex saun přímo v suterénu budovy, které jsou výhradně k dispozici pouze vybraným apartmánům, proto zde naleznete pohodu, klid, diskrétnost a v županu můžete jít přímo z vašeho apartmánu. V ceně máte neomezené využití saunového světa každý den pobytu, které lze využít po dohodě v čase od 10:00 – 21:00 hodin. Do saun je povolen vstup pouze osobám starším 12-ti let. Vybrat si můžete pobyt na 2 až 15 nocí. 

  Nabízíme Multimediální pokoje, Rodinné apartmány vybavené zařízením pro pobyt s dětmi, Rodinné Relax Apartmány s velkým balkonem, Apartmány pro aktivní dovolenou nebo i Love Apartmány vyzdobené a připravené pro romantické a relaxační pobyty zamilovaných párů .

  Pakliže se ubytujete v našich Apartmánech Harrachov 569, máte neomezený vstup do luxusních lázní GROTTA, kde najdete saunový svět, relaxační turecký HAMMAM i oddychové solné tepidarium a při zvuku pohodové hudby zažijete relax a zasloužený oddech, který hledáte.