Nově otevřený Lounge, hudební a koktejlový bar v Harrachově Vás zve na výborné drinky, projekci na plátně, pool, stolní fotbálek nebo šipky. Operativně jsme připraveni nabídnout vodní dýmky, moderované karaoke nebo taneční večery. Přijďte se pobavit do příjemného prostředí a nasbírejte nové zážitky, na které budete rádi vzpomínat. 


Kalendář akcí v BUDHA Baru

Připravujeme následující akce: 

  • 18.05.2024 - DJ večer (tanec, hudba a dobré drinky)
  • 13.07.2024 - Setkání Harrachovských stálic (živá hudba, bufet, karaoke, zábava) 
     
  • Italský večer s živou hudbou
  • Karaoke večery s tancem
  • Plátno, projektor a skvělé ozvučení pro 50 diváků
  • Šipkový turnaj

Všechny Welcome poukazy jsou dále slosovatelné v průběžné tombole Relax Klubu s nabídkou zajímavých cen a zážitků.

Nově otevřený lounge, hudební a koktejlový bar v Harrachově Vás zve na výborné drinky, projekci na plátně, pool, stolní fotbálek nebo šipky. Operativně jsme připraveni nabídnout vodní dýmky, moderované karaoke nebo taneční večery. Přijďte se pobavit do příjemného prostředí a nasbírejte nové zážitky, na které budete rádi vzpomínat.

V novém kabátě jsme v Harrachově ve spolupráci s provozovateli otevřeli hudební a zážitkový BUDHA BAR na adrese Harrachov 611 v suterénu restaurace Viet Thai Harrachov. Nový čistý interiér a nabídka kvalitních míchaných nápojů je příjemným impulsem k pohodovým zážitkům a Relaxu v Harrachově. Pro všechny zákazníky Relax Apartmánů je připraven bonus...


GOOGLE PROFIL   FACEBOOK    oficiální web