On-Line rezervace

vytvořte si Relax plán podle svých představ

Vyberte si svůj Relax apartmán
nebo konkrétní zážitkový balíček


Vyberte si konkrétní Relax Apartmán dle svých požadavků nebo si jednoduše vyberte balíček služeb (záložka Balíčky). Ceny jednotlivých Relax apartmánů se mohou lišit v návaznosti na vybavení a velikost konkrétního apartmánu nebo v návaznosti na aktuální probíhající marketingové akce !  Nezapomeňte, že saunový svět GROTTA máte pouze u nás a automaticky v ceně. Můžete si tedy užívat relax každý den pobytu tak, jak budete chtít. 

Potřebujete pomoci ? volejte +420 792 317 428


V kolik je CHECK IN - Kdy mohu přijet a jak dostanu klíče ?

Příjezd do apartmánů je od 16:00 hodin do 20:00 hodin, ale může se stát, že je apartmán již připravený dříve. Nemáme recepci, proto se o Vás postará správce apartmánů Relax, který na místo přijede. Kontaktujte cca. 30 minut před příjezdem Mariana na telefonu : 792317428, postará se o Vás osobně, předá Vám klíče a pomůže Vám zaparkovat.

V kolik je CHECK OUT - Kdy mám odjet ?

V den odjezdu je nutné apartmán opustit do 10:00 hodin. Pokud se s Vámi správce apartmánů Relax nedohodne jinak, potřebujeme tento čas dodržet kvůli servisu. 

Mám k dispozici parkování ?

Ke každému Relax apartmánu je k dispozici vyhrazené a označené parkovací místo v areálu. Parkovací místo je v ceně pobytu. Pokud potřebujete na pobyt více parkovacích míst, dohodněte se se správcem Relax apartmánů. 

Mám k dispozici kolárnu nebo lyžárnu ?

Každý Relax Apartmán má k dispozici vlastní, prostorný a uzamykatelný sklep 3 m2. Apartmán C-307 má dokonce i vlastní sušák na boty a držáky na lyže. 

Mám na Apartmánu povlečení a ručníky ?

Ano, součástí přípravy je prostěradlo, hygienický povlak matrace, povlečení, ručníky, osušky a podložka do koupelny. Vše máte na apartmánu. Veškeré apartmány servisujeme hotelových způsobem a jsou připravené k okamžitému ubytování. 

Je v Relaxu k dispozici snídaně ?

Veškeré Relax apartmány disponují vlastní kuchyňkou a snídani si můžete udělat sami, proto podpora snídaně v resortu zatím není. Kousek od nás (cca. 300 metrů) je příjemná provozovna Rustico, kde Vám snídani rádi udělají dle Vašich představ. Je to 4 minuty chůze a jste tam. Na prezentaci provozovny se můžete podívat ZDE

Jak je to s platbou městského poplatku ?

Městský poplatek 30,- Kč / dospělou osobu a noc není v ceně pobytu. Poplatek se platí správci apartmánů při příjezdu v hotovosti nebo kartou na základě potvrzení pobytu.